est
? (0 €)
Ettevõte Tooted Uudised Tasub teada Šokolaadipoed Retseptid Maiasmoka kohvik Retseptid Kontakt

10% hinnasoodustus kehtib ainult tellimustele, mille tarne on enne 29. novembrit

Vilma Juubeli tordipulber

450 g

Jahusegu heleda magusamaitselise biskviitpõhja valmistamiseks. Pulbrile tuleb lisada 200ml vett, soovikorral ka pisut õli, segada ühtlaseks ning küpsetada 180-200 C juures 20-30 min. Maitsvate igapäevaste kookide valmistamiseks võib taignale lisada marju, puuvilju, kohupiima, samuti võib Juubeli tordipõhja kasutades valmistada rikkalikke pidupäevatorte.

Vilma Juubeli tordipulber täisterajahuga

450 g

Armastatud Juubeli tordipulbri tervisesõbralikum variant, mis sisaldab 50% ulatuses täisteranisujahu ning 30% vähem lisatud suhkrut kui tavapärane tordipulber. Täisteranisujahus on tervisele kasulikke nisukliisid, mis aitavad organismil puhastuda jääkainetest ja on abiks seedimisel.

Vilma magusate ülepannikookide jahu

500 g

Jahusegu väga õhukeste magusamaitseliste ülepannikookide valmistamiseks. Pulbrile tuleb lisada 1l vett, segada taigen ühtlaseks ning küpsetada tavapärasel viisil. Ideaalseks lisandiks erinevad marjad, moosid, jäätis ning vahukoor.

Vilma muffinipulber

400 g

Jahusegu heledate magusate muffinite valmistamiseks. Pulbrile tuleb lisada 200ml vett ja 100ml õli, segada taigen ühtlaseks massiks. Soovi korral võib taignasse lisada marju, pähkleid, kohupiima.

Vilma muffinipulber täisterajahuga

400 g

Tervislikum valik kodustele küpsetamishuvilistele, kuna see muffinipulber sisaldab 50% ulatuses täisteranisujahu ning 30% vähem lisatud suhkrut kui tavapärane muffinipulber. Täisteranisujahus on tervisele kasulikke nisukliisid, mis aitavad organismil puhastuda jääkainetest ja on abiks seedimisel.

Vilma õhukese pitsapõhja pulber

400 g

Jahusegu õhukese põhjaga pitsa küpsetamiseks. Pulbrile tuleb lisada 200ml vett ning 50ml õli ning sõtkuda taigen ühtlaseks massiks.Taigen rullida õhukeseks ning asetada rasvainega määritud pannile, peale laotada pitsa kattematerjal.

Vilma pannkoogijahu

500 g

Jahusegu pisikeste magusate pannkookide valmistamiseks. Pulbrile tuleb lisada 550- 600ml vett, segada ühtlaseks massiks ning küpsetada tavalisel viisil. Ideaalsed nädalavahetuse hommikusöögilauale serveerituna koos mee, moosi ning klaasi külma piimaga.

Vilma pitsapõhjapulber

400 g

Jahusegu paksema põhjaga pitsa valmistamiseks. Pulbrile tuleb lisada 250ml vett, segada ühtlaseks massiks ning lasta 5-10 min seista. Seejärel laotada taigen rasvainega määritud ahjuplaadile. Kõige lihtsam on seda teha märgade kätega.

Vilma šokolaadimuffinipulber

400 g

Jahusegu tumedate kakaomaitselisi šokolaadipisaraid sisaldavate muffinite valmistamiseks. Pulbrile tuleb lisada 200ml vett ja 100ml õli, segada taigen ühtlaseks massiks. Soovi korral võib taignasse lisada marju, pähkleid, kohupiima.

Vilma ülepannikoogijahu

500 g

Jahusegu õhukeste ülepannikookide valmistamiseks. Pulbrile tuleb lisada vähehaaval 1l vett, segada ühtlaseks massiks ning küpsetada tavapärasel viisil. Kuna pannkoogid on küllaltki neutraalse maitsega, sobib neid süüa nii magusate kui ka soolaste lisanditega.

Vilma ülepannikoogijahu täisterajahuga

500 g

Tervisesõbralikum jahusegu suurte õhukeste pannkookide valmistamiseks sisaldab 50% ulatuses täisteranisujahu ning 30% vähem lisatud suhkrut kui tavapärane pannkoogijahu. Täisteranisujahus on tervisele kasulikke nisukliisid, mis aitavad organismil puhastuda jääkainetest ja on abiks seedimisel.

Vilma vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber

150 g

Vilma klassikalisest kakaopulbrist saab lihtsa vaevaga mõnusa sooja kakaojoogi, samuti sobib see suurepäraselt erinevate küpsetiste ja magustoitude valmistamiseks. Kakaopulber on ehe ja naturaalne ega sisalda lisaaineid.

Kalev küpsetusšokolaad piima

200 g

Kalevi tootesortimenti on lisandunud 33% kakaosisaldusega küpsetusšokolaad (piimašokolaad). Toode on saadaval 200g tahvlina. Retseptis määratud vajaliku koguse määramise teeb lihtsaks pakendil olev märge – 4 ruutu = 25 g.

Kalev küpsetusšokolaad tume 70%

200 g

Kalevi tootesortimenti on lisandunud tume 70% kakaosisaldusega küpsetusšokolaad. Toode on saadaval 200g tahvlina. Retseptis määratud vajaliku koguse määramise teeb lihtsaks pakendil olev märge – 4 ruutu = 25 g.

Kalev küpsetusšokolaad valge

200 g

Kalevi tootesortimenti on lisandunud valge küpsetusšokolaad. Toode on saadaval 200g tahvlina. Retseptis määratud vajaliku koguse määramise teeb lihtsaks pakendil olev märge – 4 ruutu = 25 g.

Odense martsipan

200 g

Martsipanimass, mida kasutatakse kookides ja dessertides. Mandlisisaldus 63% .

Odense tumeda glasuuri nööbid

200 g

Tumedast šokolaadist nööbid sobivad hästi kaunistuste valmistamiseks ja küpsetistesse lisamiseks.

Glasuuride valmistamiseks mõeldud tumeda glasuuri nööpe on äärmiselt lihtne kasutada koogikateteks, kookidele tekstide kirjutamiseks ja kaunistuste tegemiseks.

© 2019 AS Kalev, All Rights Reserved